BRZOSKO Władysław (1912 Czyta/Syberia - 2011 Arizona)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, papier, 45,5 × 50,3 cm
sygn. i dat. p.d.: BrzoskoWłady/Sopot. 1951
akwarela, ołówek, papier, 32,5 × 44 cm
sygn. i dat. l. d.: BrzoskoWładysław/ 1949.
akwarela, ołówek, papier, 28 × 40 cm w świetle passe-partout
akwarela, ołówek, papier, 37 × 47 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: BrzoskoWłady/1951.
ołówek, papier, 23 × 33 cm w świetle passe-partout
akwarela, papier, 35 × 41,5 cm
sygn. i dat. l. d.: BrzoskoWłady./1949.
ołówek, papier, 21 x 24 cm w świetle passe-partout, sygn. i dat. p.d.: Brzosko/1950 (?)
akwarela, ołówek, papier, 41 x 50,5 cm, sygn. l.śr.: BrzoskoWładyslaw
ołówek, papier, 35 × 25 cm
Kolekcja rodziny artysty
Wystawiany i reprodukowany:
Władysław Brzosko (1912-2011).
Widoki Sopotu 1945-1956. Wystawa od 8 do 31 grudnia 2016,
Sopocki Dom Aukcyjny, Muzeum Sopotu, 2016 r, str. 18, poz.8
akwarela, papier, 45,5 × 60 cm
sygn. i dat. p. d.: BrzoskoWłady/1952
Kolekcja rodziny artysty
Wystawiany i reprodukowany:
Władysław Brzosko (1912-2011). Widoki Sopotu 1945-1956.
Wystawa od 8 do 31 grudnia 2016, Sopocki Dom Aukcyjny, Muzeum Sopotu,
2016 r, str. 37, poz. 40
ołówek, papier, 23 × 29 cm w świetle passe-partout
Pochodzenie: Kolekcja rodziny artysty
Wystawiany i reprodukowany:
Wystawa od 8 do 31 grudnia 2016, Sopocki Dom Aukcyjny,
Muzeum Sopotu, 2016 r
tusz, papier, 21,5 × 29 cm w świetle passe-partout
Wystawiany i reprodukowany:
Muzeum Sopotu, 2016
akwarela, papier, 45 × 63 cm
autorski tytuł u dołu
Wystawiany i reprodukowany:
Muzeum Sopotu, 2016
papier, 37 × 45 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. śr.: BrzoskoWładysław/1949.
Wystawiany i reprodukowany:
Wystawa od 8 do 31 grudnia 2016, Sopocki
ołówek, papier, 26,5 × 35,3 cm
kolekcja rodziny artysty
WŁADYSŁAW BRZOSKO (1912-2011) WIDOKI SOPOTU 1945-1956, WYSTAWA OD 8 DO 31 GRUDNIA 2016, Sopocki Dom Aukcyjny, Sopot 2016
tusz, papier, 22 x 29 cm w św. passe-partout
sygn. i dat. p. d.: 50/Brzosko
kolekcja rodziny artysty
akwarela, ołówek, papier, 42,5 × 50,5 cm
sygn. i dat. ołówkiem: BrzoskoWłady/1951. (?) w l. g.:nieczytelnie
kolekcja rodziny artysty
Wystawiany: WŁADYSŁAW BRZOSKO (1912-2011) WIDOKI SOPOTU 1945-1956, WYSTAWA
OD 8 DO 31 GRUDNIA 2016, Sop
akwarela, papier, 32 x 48 cm w św. passe-partout, sygn. i dat. 3-krotnie l.d.: BrzoskoWłady/1948 oraz p.d. BrzoskoWładysław/1948
kolekcja rodziny artysty
WŁADYSŁAW BRZOSKO (1912-2011) WIDOKI SOPOTU 1945-1956, WYSTAWA OD 8 DO 3
ołówek, papier, 24,5 x 35 cm
sygn. i dat. p. d.: Brzosko/1948