BARANOWSKI Henryk (1932 Starogard Gdański - 2005 Gdynia)
akwarela, ołówek, papier 47,5 × 73,5 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: H. Baranowski/Kamień 1974
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 36 x 46,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: 'H. Baranowski'
Łodzie pod żaglami, ok. 1969 r.
olej/tektura, 28,3 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
olej/tektura, 41,4 x 48,2 cm
olej/tektura, 28,5 x 33,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i opisany l.d.: 'H. Baranowski | Rewa'
olej/tektura, 27 x 34 cm (w świetle passe-partout)
olej, płyta, 30 × 22 cm
na odwrocie nalepka autorska z tytułem pracy
olej, płyta, 48 × 61,5 cm
sygn. l. d.: Arabska (nieczytelnie) piramid/H.Baranowski
olej/płyta pilśniowa, 48,5 x 69 cm
Widok na Mnich z Morskiego Oka, ok. 1980 r.
olej, tektura, 69 x 48 cm,
sygn. l.d.: H. Baranowski / Morskie oko MNICH
Przystań rybacka w Mechelinkach k. Gdyni, ok. 1980 r.
olej, tektura, 49 x 69 cm,
sygn. p.d.: H. Baranowski / MECHELINKI
olej, tektura, 50 x 70 cm,
sygn. p.d.: H. Baranowski / Karwia
olej, płótno, 25 × 35 cm
sygn. l..d: H. Baranowski
na odwrocie autorska nalepka z opisem obrazu
SŁONECZNIKI W NIEBIESKIM WAZONIE, 1973
Olej, tektura; 70 x 50 cm
Sygnowany l.d.: H. Baranowski; na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy.
Olej, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. l.d.: H.Baranowski
olej, płótno, 51 × 70 cm,
sygn. l. d.: H.Baranowski
na odwrocie autorska nalepka
linoryt, papier, 17 × 32 cm w świetle passe-partout
opisany i sygn. na płycie
olej, płótno, 48 x 38 cm
sygn. l. d.: H. Baranowski
Olej, płótno, 50 × 60 cm,
sygn. l.d.: H. Baranowski.