CZARNOTA-OLSZEWSKA Anna (ur. 1976 r. Warszawa)
olej, płótno
81 x 60 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno,
25 x 30 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `ANNA CZARNOTA / 2008`
bez tytułu z cyklu Somebody & Nobody, 2009
akryl, flamaster na papierze
30x21 cm
Brian Eno z cyklu Somebody & Nobody, 2009
akryl na papierze
42x30 cm
akryl/płótno, 30 x 25 cm
sygn. na odwrociu `ANNA CZARNOTA/2007/AUTOPORTRET`
W głębokim mieszkać chcę oceanie, 2007 r.
akryl/płótno,24 x 30 cm
sygn. na odwrocie `Anna Czarnota/2007/W głębokim mieszkać chcę oceanie`
olej/płótno, 24 x 24 cm