GRAF Gerhard (1883 Berlin – 1960 Sztokholm)
Widok na Bramę Żuraw w Gdańsku
olej/płótno, 67 x 90,5 cm
sygnowany p.d.: 'GERHARD GRAF'
na odwrociu papierowa nalepka z numerem: '2063' oraz fragment nalepki hamburskiej firmy przewozowej Heinricha Klingenberga
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d.: GERHARD GRAF.
węgiel, papier, 30 × 35 cm w świetle ramy
sygn. l. d.: GERHARD GRAF
olej, płótno, 60 × 70 cm
sygn. p.d: GERHARD GRAF
olej, płótno, 70 x 90 cm
sygn. p.d.: GERHARD GRAF
Długie Pobrzeże 1 połowa XX w.
olej, płótno, 70,5 × 90,5 cm
sygn. p. d.: GERHARD GRAF
olej, płótno, 70 × 90 cm
sygn. p. d.: GERHARD GRAF
Estymacja:9 500 - 11 500 zł
Akwarela na podrysie ołówkowym, papier naklejony całą powierzchnią na tekturę; 39,3 x 50,7 cm Sygnowany fioletową akwarelą p. d.: GERHARD GRAF.
Olej, płótno;
67 x 80 cm
Sygnowany l. d.: GERHARD GRAF
Rynek wrocławski o zmroku, lata trzydzieste XX w.
olej, płótno,
67 x 80.5 cm
sygnowany p.d.: GERHARD GRAF
olej, płótno,
91 x 70.4 cm
sygnowany p.d.: ,GERHARD GRAF