CHROMY Kinga (ur. 1971 r., Kraków)
olej na płótnie, 19 x 39 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna na płótnie, 44, 5 x 44,5 cm, sygn.
technika własna, płótno, 55 x 38 cm,
sygn. u dołu
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
technika własna na płótnie, 45 x 45 cm, sygn.
olej na płótnie
90 x 70 cm
olej na płótnie, 70 x 90 cm, sygn.
olej, płótno, wym. 30x30 cm
technika mieszana
40 x 80 cm
olej, płótno, 35 x 35 cm;
sygn. z prawej: K. CHROMY
olej/płótno, 80 x 120,5 cm, sygn.
120 x 60 cm
olej/płótno,
33 x 27cm,
sygn.
olej, płótno, wym. 27x33 cm
olej, płótno, wym. 30x24 cm
olej, płótno,
30,5 x 30,5 cm
olej na płótnie
40 x 50 cm
olej/płótno
30 x 20 cm
sygn.