DWURNIK Pola (Apolonia) (ur. 1979 r. Warszawa)
Główka nr 91 (Nieznajoma z berlińskiego metra), 2014
olej, płótno, 30 x 30 cm, sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Diałebek z serii Instagram Self-Portrait Series, 2017 r.
ołówek, papier, 17,5 x 23,5 cm,
sygn. p.d.: Pola D. 2017, opisana na odwrocie Diabełek/Pola Dwurnik/Instagram Self-Portrait Series/4.02.2017 (ołówek, papier)
Z serii Instagram Self-Portrait Series-Blond, 2016 r.
tusz, papier, 17 x 24 cm,
sygn. p.d.: Pola D. 2016, opisany na odwrocie: Pola Dwurnik/Instagram Self-Portrait Series - Blond/tusz na papierze, 2016
Gdybym mówił językami myszy i ludzi, a ogona bym nie miał z serii Koty, 2016
gwasz, papier
29,7 x 42 cm
sygn. p.d
olej, płótno, 30 x 30 cm
opisana na odwrociu: Autoportret jako Frida/Pola Dwurnik/Główka Nr 60/Head No. 60/2012 oil canvas
Piracka Królowa malarstwa w sukni z głów (z serii Królowe malarstwa)
Technika: gwasz na papierze
Data powstania: 2015
Wymiary: 48,5 x 37 cm (bez ramy) 73,3 x 58,7 cm (w ramie)
Z cyklu: Seria Główna
33x27 cm / olej na płótnie
Sygnowana na odwrocie: Pola Dwurnik Ładna kompozycja 2016
Szkic do obrazu Przed orgią, 2012
tusz, ołówek i kolaż na papierze (oryginał, unikat), 36 x 47,8 cm;
sygn. na odwrocie
Rysunek, ołówek, papier, 20 x 30 cm; sygn. i dat. p.d.(ołówkiem): Pola Dwurnik, 2007
Zakończenie zerówki, Warszawa 1986 - Należy kochać stare kamienie, 2009 r.
ołówek, czerwona kredka/papier,
21 x 29 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Pola Dwurnik | "Należy kochać stare kamienie?" | 24/02/2009`
Dziesięć tysięcy złotych (1987, rewers), 2003
olej, płótno; 100 x 200 cm
Wow.. z serii Kronika towarzyska, 2007
rysunek, ołówek+kolaż na papierze
21x29,7 cm
nr. 30 w serii "Kronika towarzyska"
Kontrola z serii Kronika towarzyska (w książce rys. na s.122), 2008
tusz
kolaż/papier
23,5 x 31,5 cm
sto złotych, PROLETARYAT, 2002 r.
akwarela/papier, 17 x 24 cm
sygn. p.d.: `Pola D. 02` oraz na odwrociu: `Pola Dwurnik / 2002 / ploretaryat (z serii banknoty) / akwarela, papier
akwarela, gwarsz/papier, 18 x 24 cm
sygn. p.d.: `Pola D, 2001` oraz na odwrocie opis: `Pola Dwurnik - Dziesięć groszy` / listopad grudzień 2001 z serii banknoty / akwarela, gwasz, papier
tusz/jedwab, 46 x 89 cm
Rysunek nr 20 z serii ŤŚwietlicaą - Paulina Ołowska, Świetlica Sztuki Raster, 2003 r.
ołówek/papier, 20 x 14 cm w św. ramy
olej/płótno, 27 x 46 cm
dar artysty
otych (z cyklu banknoty), 2002
akwarela na papierze,
32x41 cm,
sygn. na odwrocie