HAJDUKIEWICZ Mateusz Ludwik (1886 Kraków - 1946 Oleśnica)
pastel, karton, 41 x 28,5 cm, sygn. l.d.: Hajdukiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, akwarela, papier, 67 × 47 cm w świetle oprawy
sygn. l. d.: L. Hajdukiewicz
olej, tektura, 32 x 18 cm
sygn. p. d.: Hajdukiewicz
gwasz, akwarela, papier,
67 × 42 cm
sygn. l. d.: L. Hajdukiewicz
Estymacja:2 500 - 3 500 zł
1.Widok na Wawel
olej, tektura; 20 x 30 cm;
sygn. p. d.: LHajdukiewicz.
2.Widok na kopiec Kościuszki
olej, tektura; 20 x 30 cm;
sygn. p. d.: LHajdukiewicz.
Stary Kraków. Album Pamiątkowy z 16 rycinami, 1922
teka 16 litografii barwnych;
wym. plansz: ok. 75 x 130 mm;
Pastel, tektura;
68,9 x 50,2 cm
Sygnowany niebieskim pastelem: Hajdukiewicz