KOSIEC Małgorzata (ur. 1975, Łódź)
olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA KOSIEC | HIM | 2015/16 '
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 40 x 40 cm
opisany na odwrocie: MAŁGORZATA (GOSIA) KOSIEC 2013 DUSK
Cut (Black and White), 2015 r.
technika mieszana/płótno, 73 x 92 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA KOSIEC | CUT (BLACK & | WHITE) | 2015'
olej, płótno, 92 x 73 cm,
sygn. i opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA | KOSIEC | DARK | KNIGHT | 2017'
technika mieszana, 100 x 120 cm
Giclee z wystawy w galerii Miva w Malmo w 2016 r. „Matter of color”
Wydruk na papierze Hahnemuhle „Museum Etching” 350gsm
17/30 (nakład 30, w tym w Polsce 7 szt)
Rozmiar papieru 51x60 cm, wydruku 40,5x51cm
Sygnowany pod wydrukiem:
17/30 „Presence” Kosiec
Z tyłu notka i sygnatura autorki
akryl/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany i datowany l.d.: ‘MKOSIEC | 09’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA | KOSIEC | 2009 | CROSS | / SALE’
giclee, papier archiwalny, 43 x 52 cm w świetle passe-partout, 59 x 69 w oprawie, ed. 24/30
sygn. i opisany u dołu: 24/30 “Presence” Kosiec
Lucid Dream (Sen na jawie), 2013
technika własna, płótno, 40 x 40 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: MKosiec ’11, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA KOSIEC YOU TUBE FACE III
akryl, olej/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: ‘KOSIEC’
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘MAŁGORZATA | GOSIA | KOSIEC | ESCAPE | 2018’
olej, płótno, 92 x 73 cm, sygn. p.d.: 'KOSIEC' oraz opisany na odwrocie: 'MAŁGORZATA KOSIEC, RADICAL RED, 2017'
olej/płótno, 120 x 150 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'KOSIEC '13'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | KOSIEC | 2013 | V'
giclee, wydruk na papierze, Hahnemuhle "Museum Etching" 350gsm
40,5 x 51 cm
edycja: 28/30
sygnowana: Kosiec "Before the storm"
Praca wystawiana: Galeria Miva, Malmo, 2016 r. wystawa: "Matter of color"
olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | KOSIEC | 2012 | MOON LIKE A | FLOWER | FRAGM. OF "THE NIGT" | W. BLAKE'
akryl, kolaż/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany p.d.: 'KOSIEC'
- Małgorzata Kosiec, Fantomy, Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Częstochowa, 19.01-7.02.2018
akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | GOSIA | KOSIEC | PURPLE | GREEN | II 2015/16'
- 8 Kobiet, edycja 4, Konduktorownia, Częstochowa 8-31.03.2016
- 8 Kobiet, katalog wystawy, Częstochowa 2016, s. 28
olej, płótno, 73x92 cm
sygn. p.d.: KOSIEC, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA GOSIA KOSIEC MUSES VIII 2016
giclee, papier, 30x38 cm, nakład: 18/20, oprawa: czarna rama, szkło
sygn. p.d.: Małgorzata Kosiec 18/20 "Maestoso"