JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Pejzaż z żółtymi kamykami, 2009r.
olej/płótno, 59 x 73 cm,
sygnowany i datowany l.d.: 'Johansson 09',
sygnowany, opisany i datowany na odwrociu: 'Żółte kamyki | Jolanta Johansson 09 | Błekitny przepływ II'
cena wywoławcza: Wykup abonament
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej/płótno, 73 x 92 cm,
sygnowany l.d: 'Johnsson',
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jolanta Johnsson | Yellow horse 2013'
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Zgadnij kolor moich oczu, 2000
olej, płótno, 73 x 53 cm,
sygn. l.d.: Johnsson 2005
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
technika mieszna/papier, 56 x 42 cm, oprawiony w passe-partout i ramę za szkłem (81 x 60cm z ramą),
sygnowany i datowany l.d. 'Johnsson 2010'
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej, płótno, 80 x 100 cm, sygn. na odwrocie
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
piórko, tusz, 58x70 cm
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
linoryt/papier, 55 x 75 cm w świetle passe-partout, oprawiony,
sygnowany l.d: 'Johnsson 2007'
* Do pracy zostanie doliczona opłata Droit de suite
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
100 cm x 120 cm, olej na płótnie, 2014
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej na płótnie, 73 x 100 cm, 2013
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
olej na płótnie, 100 x 81 cm
sygn. l/d.: Johnsson 2000
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
Z cyklu Pejzaże zawirowane 7, 2014
olej, płótno, 60x40 cm
opisane na odwrocie: Of series Lake VI Jolanta Johnsson 2014 z cyklu "Pejzaże zawirowane" 7
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)
JOHNSSON Jolanta (ur. 1955)