STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017
akryl, płótno, 90 x 60 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017
cena wywoławcza: Wykup abonament
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2018
technika własna, płótno, 70 x 50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2018
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2016
technika mieszana, płótno, 110x90 cm
sygn. na licu: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2017
technika własna, olej, płótno, 69x50 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU - KOBIETY W CHUSTACH 2017
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2018
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej/pastel/papier, 100 x 70 cm, oprawiony,
sygnowany p.d: 'IZA STARĘGA' sygnowany i datowany na odwrociu: 'Iza Staręga'
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017
technika własna, olej, płótno, 70.00 x 50.00 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016
technika własna, olej, płótno, 160x90 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2016
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, płótno, 70 x 50 cm, oprawiona,
sygn. p.d. IzaStaręga
STARĘGA Iza (ur. 1964)
technika własna olej, tynk na płótnie
100 x 80 cm
opisany na odwrociu
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach, mężczyźni w hełmach, 2013
olej, technika własna na płótnie, 100 x 80 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobety w chustach mężczyźni w hełmach, 2017
technika mieszana, olej, płótno, 100x70 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA Z CYKLU KOBIETY W CHUSTACH, MĘŻCZYŹNI W HEŁMACH 2017
STARĘGA Iza (ur. 1964)
technika własna, olej, płótno, 120x80 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2015
technika własna, olej, płótno, 100x65 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA, opisany na odwrocie: IZA STARĘGA 2015
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, pastel, papier, 100 x 43 cm,
sygn. na odwrocie
(*do wylicytowanej kwoty doliczana jest opłata droit de suite)
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu, z cyklu: Kobiety w chustach mężczyźni w hełmach, 2016
technika własna, olej, płótno, 89 x 48 cm
sygn. p.d.: IZA STARĘGA
STARĘGA Iza (ur. 1964)
technika własna, olej, płótno, 100x80 cm
STARĘGA Iza (ur. 1964)
Bez tytułu z cyklu Kobiety w Chustach, Mężczyźni w Hełmach, 2016
technika własna, olej, płótno, 80x97cm
sygn. p.d.: Iza Staręga
opisany na odwrocie: Iza Staręga 2016
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej na papierze, 100 x 70 cm
sygn. p.d.: Iza Stręga ’05
STARĘGA Iza (ur. 1964)
olej, pastel, papier 100x70 cm
opisane na odwrocie: IZA STARĘGA