ŚLUSARCZYK Marzena (ur. 1976, Katowice)
akryl, płótno, 135 x 95 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 80 x 140 cm,
sygn. p.d.'MS 2016' oraz opisany na odwrocie: 'Marzena Ślusarczyk 2016 | bez tytułu'
akryl, płótno; 70 x 100 cm;
sygn. i dat. śr. d.: MS (w kwadracie) / 2016
opis na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2016 / bez tytułu
Technika: akryl i kreda na płótnie
Rok powstania: 2015
Wymiary: 97 x 130 cm
Sygnatura: Marzena Ślusarczyk 2015 "SEE THE SEA"
akryl, płótno, 120 x 150 cm,
sygn. p.d.: MŚ 2015
akryl, kreda/płótno, 97 x 130 cm
sygnowany i datowany p.d.: `MŚ | 2015`
na odwrociu opisany: `Marzena Ślusarczyk 2015 | "SEE THE SEA" `
akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. p. d. MS 2014 oraz na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 80 cm,
sygn. p. d. MS 2015 oraz na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 38 x 55 cm, sygn.
akryl, płótno, 120 x 74 cm,
sygn. p.d.: MŚ 2014 oraz na odwrocie
olej, płótno, 30x24 cm
opisany na odwrocie: AUKCJA DLA MAXA Marzena Ślusarczyk "Słomnko" 2014
Sweet Autumn, z cyklu Funky, 2010
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. p.d.: M 2010 oraz na odwrocie
kredka, papier, 70 x 100 cm
sygn. l.d.: MŚ |2013
sygn. i opisany na odwrocie
akryl/płótno, 50 x 60 cm, sygn.
akryl, płótno, 30x40 cm
sygn. p.d.: monogramem wiązanym 2013, opisany na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2013 "Sen" obraz namalowany na aukcję Aperio
olej, płótno, 65 x 100 cm
sygn. z lewej strony: MS 2013,
na odwrocie: Marzena Ślusarczyk/Wspomnienie
akryl, płótno, 65 x 100 cm
sygn. na odwrocie: Marzena Ślusarczyk 2012/Herbata
olej, płótno, 50x50 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Marzena Ślusarczyk 2011 "W czerwieni"/