SKOLIMOWSKI Bartłomiej
olej, akryl, tusz na płótnie, 80x120cm,
sygn. l.d.: B. Skolimowski 15, opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKOLIMOWSKI Bartłomiej
SKOLIMOWSKI Bartłomiej
Olej na płótnie, 60x40 cm
Opisany na odwrocie
SKOLIMOWSKI Bartłomiej
SKOLIMOWSKI Bartłomiej
olej na płótnie, 80x60 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
SKOLIMOWSKI Bartłomiej