JANAS Paweł (ur. 1976)
akryl/płótno,
110 x 150 cmODWROCIE: opis autorski
WYSTAWIANY: Paweł Janas, Untitled, Galeria Fizek, Poznań 26 października - 26 listopada 2005
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANAS Paweł (ur. 1976)
JANAS Paweł (ur. 1976)
JANAS Paweł (ur. 1976)
akryl, płótno, 33 x 46 cm (każda część);
sygn. i opisane na blejtramach
JANAS Paweł (ur. 1976)
akryl, płótno,
150 x 100 cm
JANAS Paweł (ur. 1976)