GRYSKA Magdalena (ur. 1965, Poznań)
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA OLEJ, PŁÓTNO FROMAT 50x50 "KAMIEŃ" 2017 Magdalena Gryska
cena wywoławcza: Wykup abonament
Karneol z cyklu Kamienie, 2017
olej, akryl, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA KARNEOL Z CYKLU KAMIENIE - 50x50 OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO, 2017
olej na płótnie
30 x 30 cm
sygn. na odwrocie Magdalena Gryska
olej, płótno, 100x140 cm
opisane na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA ZAKAZ SKOKÓW, OLEJ, PŁÓTNO, 2014/2015 140x100
olej, płótno, 30x20 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA POD WODĄ, OLEJ, PŁÓTNO, 2014
olej, płótno, 30x30 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA PŁONĄCY DOM, OLEJ, PŁÓTNO, 2014 30x30 cm
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA "TWOJE SŁOWA PŁÓNĄ" OLEJ, PŁÓTNO, 2014 100x100
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA ANYWHERE, 2014, OLEJ, PŁÓTNO, 100x100
olej, płótno, 40 x 60 cm, sygn. na odwrocie
olej na płótnie,
30 x 20 cm
olej/płótno, 20 x 30 cm
na odwrociu opisany
olej, płótno, 20 x 30 cm;
sygn. na odwrocie
olej/płótno
20 x 20 cm
sygn.
olej/płótno,
30 x 20 cm
na odwrociu opisany: `MAGDALENA GRYSKA | "SKOK", OLEJ, PŁÓTNO, 2011`
Olej, płótno,
25 x 25 cm
Sygn. na odwrocie: MAGDALENA GRYSKA/ "ŻÓŁTY WIANEK"/ OLEJ, PŁÓTNO/ 2010
olej/płótno, 95 x 95 cm
na odwrociu opisany: `MAGDALENA GRYSKA.PL | OLEJ 2006 | "TAPETA" I`
olej, collage/płótno,
95 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `MAGDALENA GRYSKA | OLEJ, COLLAGE 2006 | "TAPETA" III`
olej, płótno;
100 x 100 cm;
sygn. na odwrocie: Magdalena Gryska, Pusty basen, olej płótno, 100 x 100
olej, enkaustyka/płótno,
95 x 95 cm
sygnowany i datowany na odwrociu