BARĄCZ Tadeusz (1849r.-1905r.)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Siedzący Góral, odlew 2. poł. XX w.
brąz na drewnianej podstawie,
wys. 32 cm, szer. podstawy 50 cm.
sygn. z tyłu: T. Barącz.
Gips patynowany; wys.: 48 cm
Sygnowany na cokole: T. Barącz
Stan zachowania: po renowacji.
Gips patynowany;
45 x 38,5 cm
Stan zachowania: dobry, nieliczne przetarcia, m.in. na palcu wskazującym lewej ręki Chrystusa. Naprawa lewej ręki i prawego skrzydła.
Gips patynowany,
wys.: 48 cm
Sygnowany na cokole: T.Barącz
Po renowacji.
Gips patynowany; 45 x 38,5 cm
Stan zachowania: dobry, nieliczne przetarcia, m.in. na palcu wskazującym lewej ręki Chrystusa.
Naprawa lewej ręki i prawego skrzydła.