PASZKOWSKI Władysław (ur. 1903)
Martwa natura z jabłkiem i piórkiem
olej, deska, 14 x 21,5 cm;
sygn. p.d.: WP (monogram wiązany);
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, deska, 13 x 16,5 cm (owal);
olej, deska,
13 x 16,5 cm (owal);
olej, deska,
14 x 21,5 cm;
sygn. p.d.: WP (monogram wiązany)
olej, deska, 14 x 21,5 cm;
olej, tektura, 11,5 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: WP.
olej, tektura, 13 x 20 cm (w świetle ramy);
sygn. p.d.: WP.
olej, tektura, 17,5 x 27,5 cm (w świetle passepartout);
sygn. p.d.