WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta z akwatintą, e/a, 53 x 78 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta na papierze, 18.50 x 49.50 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta + tinta / papier, 9,5x 20,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 11,5 x 24 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 14,5 x 22,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
mezzotinta / papier, 10,5 x 10,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 14,5 x 9,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 19 x 15,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta e/a
14 x 9 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta e/a
11,5 x 12 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta, akwatinta e/a
23 x 15,5 cm
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta/papier, 46 x 42 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '"Kiepska zima" 74/100 Stanisław Wejman 73'
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Stary lew, 2009 r., Admiracja, 2009 r.
"Stary lew", 2009 r.,
akwaforta z akwatintą, e/a, 26,5 x 39 cm, sygn.
"Admiracja", 2009 r.,
akwaforta z akwatintą, e/a, 39 x 26,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
Sen o skalistej plaży i rybie, 1977
akwaforta, akwatinta na papierze
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 13 x 7 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 10 x 19,5 cm, sygn.
WEJMAN Stanisław (ur. 1944)
akwaforta / papier, 11 x 14 cm, sygn.