PASZTUŁA Krzysztof (1953r. Dobrzany, k. Stargardu Szczecińskiego)
Olej/akryl/płótno, 40 x 60cm
Sygnowany l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Impresje z podróży 12 - Tallinn, 2009
akryl, płyta HDF, 28 x 22 cm (w świetle oprawy), 46 x 40 cm (oprawa), sygn. l.d.
Pastel, papier; 58 x 44 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.
akryl na płótnie
50 x 40 cm
akryl na płótnie
20 x 20 cm
akryl na HDF, 30 x 20 cm
akryl na kartonie, 65 x 100 cm
olej, akryl na płycie
40 x 30 cm
akryl, olej na płótnie,
80 x 60 cm,
sygnowany l.d. "pasz" oraz na odwrocie, na płótnie "KRZYSZTOF PASZTUŁA", tamże tytuł i technika.
olej, płótno,
70 X 80 cm;
opisany na odwrocie: MOKRADŁA / 2 / 70 X 80 / KRZYSZTOF PASZTUŁA / 2003