LUTOMSKI Patryk (ur. 1973, Kraków)
olej, płótno, 130 x 150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Bzzz..." '19
cena wywoławcza: Wykup abonament
Kiedy byłem mały łowiłem ryby, 2004
olej, płótno; 92 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Lutomski 04 r;
linoryt, papier
70 x 10 cm
sygn. p.d.
linoryt, 70 x 100 cm
Szkic do pierwszego obrazu, 2019
olej, płótno, 130x150 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘19
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: Patryk Lutowski “Urodziny królowej” 2018 r.
olej, płótno, 80 x 80 cm
litografia/papier, ed. 10/10, 70 x 100 cm, oprawiona, sygnowana, datowana i opisana u dołu: 'Zgadnij o czym myślę 10/10 P.Lutomski 14 r.'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
olej, płótno, 80 x 80 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski '17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2 2017 r P. Lutomski
olej, płótno, 80.00 x 100.00 cm
sygn. p.d.: Lutomski'17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Uprawa tulipanów" 2017 r
linoryt na papierze, 9/10, 70 x 100 cm, sygn.
olej, płótno, 80x80 cm
sygn. p.d.: Lutomski ‘17, opisany na odwrocie: "Cienie" 2017 Patryk Lutomski
olej, płótno, 80x100 cm
sygn. p.d.: Lutomski 17, opisany na odwrocie: Patryk Lutomski "Słoneczniki" 2017 r.
Grałem w piłkę II, z cyklu: Kiedy byłem mały
linoryt, papier, 70 x 100 cm
sygn. na przodzie: Grałem w piłkę II | 10/10 | P.Lutomski
akryl, płótno, 100x100 cm
sygn. p.d.: P.Lutomski 07, opisany na odwrocie: "Gra w ziemniaka" 07r Patryk Lutomski