JARGUSZ Piotr (1960r.)
akryl, papier; 123 x 96,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku: Piotr Jargusz.
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARGUSZ Piotr (1960r.)
akryl, płótno; 80 x 90 cm;
na odwrocie opis autorski: PIOTR / JARGUSZ / "PATRZENIE" / 2017.
JARGUSZ Piotr (1960r.)
akryl, lakier na tekturze, 100 x 70 cm;
sygn. i dat. na odwrocie : PIOTR / JARGUSZ / 2016.
JARGUSZ Piotr (1960r.)
Kotwica
tusz na papierze pakunkowym, 125 x 104 cm, sygn. p/d.: Jargusz
Strach na wróble
JARGUSZ Piotr (1960r.)