GET-STANKIEWICZ Eugeniusz (1942 - 2011)
Zestaw 2 prac Barbary !, 1971 r.
akwaforta, akwatinta, 10 x 9,5 cm (wymiary każdej pracy)
każda z prac sygnowana i opisana ołówkiem: 'Barbary | Get71'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Zestaw 3 exlibrisów: M. Putowskiego oraz Jana Reszki
litografia/papier, 29 x 19 cm
1) sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Get’ oraz opisany na płycie: 'Jan Reszka'
sygnowany i opisany ołówkiem na odwrociu: ‘E. Stankiewicz | ap. 7/66’
2) sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Get’ sygnowany i opisany ołówkiem na odwrociu: ‘E. Stankiewicz | ap. 8/66 | 39 x 83’
3) sygnowany ołówkiem p.d.: ‘Get 66’ oraz opisany na płycie: 'Exlibris M.Putowskiego' sygnowany i opisany ołówkiem na odwrociu: ‘E.Stankiewicz ap 9/66 | 70 x 48’
akwatinta/papier, 17,5 x 12 cm (arkusz)
sygnowany i datowany długopisem p.d.: 'Get 69'
technika mieszana, papier, 48 x 68 cm,
sygn. p.d.: Get 77
technika mieszana, papier, 37 x 34 cm,
sygn. p.d.: Get
technika mieszana, papier, 31 x 25 cm,
sygn. p.d.: Get 70
technika mieszana, papier, 61 x 46 cm,
sygn. p.d.: Get 78
Dziewczyna oczekuje na przylot kogoś bliskiego, 2002 r.
technika graficzna mieszana, papier, 13, 5 x 19,5 cm w świetle passe-partout,
sygn. i dat. l.d.: Get 2002,
sygn. p.d.: K. SKARBEK
miedzioryt/papier, 13 x 9,5 cm (zadruk)
opisany markerem: 'op. 70'
akwatinta barwna/papier, 12,5 x 12 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany ołówkiem p.d.: 'Get'
Zestaw 2 grafik: Autoportret jako Wilhelm Tell i “Niewierny Gienio”, 1985/86 r.
miedzioryt/papier, 45,5 x 25,5 cm
Autoportret jako Wilhelm Tell, ok. 1985
miedzioryt kolorowany, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout);
dedykacja p. d.: na / pamiątkę / od / Geta / 18.VI. 85 / Wrocław (ołówkiem).
plakat, offset, 97 x 67 cm
Praca podarowana przez galerię Artykwariat
miedzioryt kolorowany/papier, 17,5 x 11 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, opisany i datowany ołówkiem u góry: 'ex libris Geta '94'
miedzioryt/papier, 29 x 21 cm (wymiary oprawy)
1) Exlibris, 4,5 x 4,5 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Get 66'
2) Exlibris B. Derdy, 6,5 x 5,5 cm (zadruk)
3) Exlibris S.Malessy, 9 x 4,5 cm (zadruk)
4) Exlibris Zbigniewa Jethona, 6 x 5 cm (zadruk)
miedzioryt kolorowany/papier, 28 x 17 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '12/30 | miedzioryt Łeb | ze |szpilką | w | sercu Get'87'
miedzioryt kolorowany/papier, 15 x 11 cm (zadruk)
sygnowany, datowany i opisany ołówkiem p.d.: 'Get 83 | Wersja kolor.'
Łeb w czapie z uchem i kijem, 1986 r.
miedzioryt, mezzotinta / papier, 42 x 23 cm, sygn.
dar osoby prywatnej
miedzioryt, mezzotinta / papier, 36 x 22 cm, sygn.
dar osoby prywatnej
miedzioryt, kolaż/papier, 39,5 x 27,6 cm (zadruk)
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Get 90'
opisany ołówkiem wzdłuż lewej krawędzi: 'miedzioryt, odbitka autorska' oraz wzdłuż prawej krawędzi: 'maseczka numer 10 | Edwardowi | Geta | wrzesień 1990'