BONCZAR Renata (ur. 1953)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BONCZAR Renata (ur. 1953)
olej na płótnie, 46 x 55 cm
BONCZAR Renata (ur. 1953)
BONCZAR Renata (ur. 1953)
BONCZAR Renata (ur. 1953)
BONCZAR Renata (ur. 1953)
olej, płótno,
46 x 55 cm;
sygn. p. d.: RENATA BONCZAR
na odwrocie opis autorski
BONCZAR Renata (ur. 1953)
olej/płótno, 24 x 30 cm, sygn.
BONCZAR Renata (ur. 1953)