BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Motyw z grudnia, z cyklu: Sytuacje, 1994
olej, płótno; 140 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: XII [w kole] / MOTYW / Beben 94·XII
na odwrocie:
- opisany: Bęben / 1994·XII· / MOTYW / Z GRUDNIA / Z CYKLU / "SYTUACJE" / -140 x 100- 100/140 / 1994/XII;
- pieczęć nieczytelna i oznaczenie: PSOZ III - 303/95
cena wywoławcza: Wykup abonament
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej/dykta,
50 x 70 cm,
sygn.
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej, płótno, 145 x 180 cm;
sygn. p. d.: J. Bęben 90;
na odwrocie opis autorski: 145 x 180 / J.Bęben / 1990 rt. / "MARTWA" / z cyklu SYTUACJE
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej, tektura
70 x 100 cm;
sygn. p. d.: "SZARY DOM" 93, / Bęben
na odwrocie opis autorski
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej, tektura
100 x 70 cm
sygn. p.d.: Bęben 1992;
tytuł l.d.: "Z.C. SYTUACJE"; pośrodku u dołu nr: "XXVII" / 92;
Na odwrocie opis autorski
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
technika mieszana/papier,
42 x 29,5 cm,
sygn.
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej/tektura
sygn. p.d.: J.Bęben XŐ07, wym.: 35,5 x 42 cm
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Góra XI/05 - z cyklu Notatki z pejzażu, 2005
pastel, olej, papier, 45 x 62 cm; sygn.: J. Bęben XI / 05
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Lipowa II - Zwykły dzień, 2006
olej, płótno, 81 x 100 cm; sygn. i dat. p.d.: J. Bęben 2006, na odwrocie napis autorski
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Z cyklu Notatki z pejzażu, 2006
pastel, olej, papier, 50 x 70 cm; sygn. i dat. p.d: J. Bęben 2006
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
technika mieszana/karton, 70 x 50 cm, sygn.
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej, płótno, 61 x 50 cm; sygn. i dat. pośrodku u dołu: J. Bęben 2006/03; na odwrocie napis autorski
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
pastel, olej, karton, 49,3 x 69,2 cm; sygn. i dat. p.d.: 06 / J. Bęben
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
pastel/papier, 41,5 x 29,5 cm
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Florynka z cyklu: Kompozycje z pejzażu
olej na płótnie, wym.: 51 x 60 cm,
sygn. d.r.: Florynka /J. Bęben 2006
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
olej na tekturze, wym.: 100 x 70 cm,
sygn. p.d.: J. Bęben 1992 i l.d.: z.c. Sytuacje
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
technika mieszana/karton, 49,5 x 70 cm, sygn.
BĘBEN Janusz (ur. 1961)
Korytarz II z cyklu Sytuacje, 2004, IV
olej na płótnie,
64,5 x 80,5 cm,
sygn. p.d.: J. Bęben