GAWLIKOWSKI Ryszard (1877-1956)
olej/płótno, 34,5 x 25 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'R Gawlikowski | 1908'
opisany i datowany na odwrociu: 'Lwów - 1908 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 100 x 75 cm;
sygn. l. d.: Ryszard Gawlikowski / Lwów
olej/płótno naklejone na tekturę, 54,5 x 42,5 cm
sygnowany p.d.: `R. Gawlikowski`
olej, płótno; 34,5 x 24,5 cm;
sygnowany i datowany po lewej stronie u dołu: R. Gawlikowski | 1908
na odwrocie napis: Lwów - 1908 r.
olej, płótno
100 x 75 cm;
olej, sklejka, 48 x 38cm
sygn. p.d.: R. Gawlikowski