CZECHOWICZ Juliusz (1894 - 1974)
Grand Hotel w Sopocie, 1948 r.
olej/tektura, 34 x 47 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: 'J. Czechowicz 1948'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret Heleny Jełowickiej, 1938 r.
pastel/papier, 100 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany l.d.: 'J. Czechowicz | 25/7 1938'
akwarela, ołówek, papier, 21 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: J. Czechowicz; praca dwustronna
pastel, papier; 46 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J. Czechowicz
olej, kość; 17 x 11 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Czechowicz/ 1944
sygn. l. d.: J. Czechowicz
olej, kość, 17 x 11 cm,
sygn. p.d.: J. Czechowicz 1944
Zestaw 6 autolitografii; śr. wym.: 105 x 140 mm; wszystkie odbitki
sygn. na pł.: J. Czechowicz oraz tytułowane, z określeniem techniki; 1. Kaplica Zygmuntowska, 2. Norbertanki na Zwierzyńcu, 3. Wawel, 4. Krużganki wawelskie, 5. Widok z Wawelu, 6. Kościół Mariacki. Rzadkie.
olej, tektura; 33,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz
Na odwrocie nalepka wystawowa z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych oddział w Krakowie z informacjami o obrazie (słabo czytelne)
Portret dziewczyny [Siostra artysty], lata 30.
Litografia kolorowana
wym.: 420 x 330 mm
sygn. pł. p.g.: J. Czechowicz.
Kraków, Wisła pod Wawelem, lata 30.
Litografia
wym.: 325 x 495 mm
sygn. pł. p.d.: J. Czechowicz.
Kraków. Dorożki pod wieżą ratuszową, lata 30.
Litografia
wym.: 335 x 495 mm
Martwa natura z kwiatami i owocami
olej, tektura, 48 x 63 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J. Czechowicz
Nalepka z wystawy Grupy "Zachęta" w Politechnice Warszawskiej, 1969
Olej, tektura;
34,5 x 48,5 cm
Sygnowany l.d.: J. Czechowicz
Na odwrocie nalepka: BIELSKO PRACOWNIA RAM z napisem w otoku: MLECZKO I PERNERSTORFER RAHMENWERKSTÄTTE.
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 31 x 41,5 cm
sygn. p.d.: "J.Czechowicz"