SCHAETTE Carl (1884-1951)
olej, płótno; 80,5 x 80,5 cm;
sygn. l. d.: C. SCHAETTE / MCHN [Munchen].
cena wywoławcza: Wykup abonament
SCHAETTE Carl (1884-1951)
olej, płótno; 80,5 x 80,5 cm;
SCHAETTE Carl (1884-1951)
olej, płótno,
66 x 81 cm
sygnowany l.d.: C. S C H A E T T E
Na odwr., na dolnej listwie krosien napis atramentem: Prof. C. Schätte Mch Moorlandschaft.; na listwie górnej nalepka (druk): Schätte, | Moorlandschaft, sign., Ől. a. Lw., 66 x 81.
SCHAETTE Carl (1884-1951)
rajobraz z Jeziorkiem, ok. 1940
sygnowany l.d.: C. S C H A E T T E | M C H N .
olej, płótno, 81 x 101 cm
SCHAETTE Carl (1884-1951)
SCHAETTE Carl (1884-1951)
SCHAETTE Carl (1884-1951)
olej, płótno,
81 x 100.5 cm
sygnowany l.d.: C. SCHAETTE | MCHN
SCHAETTE Carl (1884-1951)
SCHAETTE Carl (1884-1951)