BALK Zygmunt (1873-1941)
olej/tektura, 32,5 x 25,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Z. Balk | 1934`
cena wywoławcza: Wykup abonament
BALK Zygmunt (1873-1941)
BALK Zygmunt (1873-1941)
BALK Zygmunt (1873-1941)
BALK Zygmunt (1873-1941)