GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
cena wywoławcza: Wykup abonament
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
olej, płótno
70 x 100.5 cm
sygnowany p.d.: H Gleissner
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
olej, płótno
80 x 121 cm
sygnowany l.d.: H Gleissner
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
PORT RYBACKI NAD BAŁTYKIEM, ok. 1920
olej, płótno,
65 x 90 cm
sygnowany p.d.: H GLEISSNER
GLEISSNER Hans (1880 - 1935)
olej, płótno
80.5x100
sygnowany l.d.