HAJNOSZ Magdalena (ur. 1955, Warszawa)
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d: 'MH'11' sygnowany i datowany na odwrociu: 'Magdalena | Hajnosz | 2011'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Noc nad Wisłą Warszawa magiczna, 2013 r.
akryl/płótno, 100 × 81 cm
sygnowany inicjałem, datowany i opisany na odwrociu:
"NOC NAD WISŁĄ WARSZAWA MAGICZNA 2013 MH"
gwasz na ręcznie robionym papierze, 30 x 30 cm (z oprawą)
druk cyfrowy na piance, 1/20, 2009, 30 × 40 cm
akryl, płótno, 100x73 cm
syg. p.d. MH13, na odwrocie: M Hajnosz 2013
rysunek, 63 x 48,5 cm
Witraż w Domu Jabkowskich, Bracka 25, Warszawa, 1/10, 2010 r.
fotografia barwna/pianka,
60 x 50 cm
na odwrociu opisany: `1/10 2010 r Magdalena Hajnosz, Witraż w Domu Jabkowskich, BRACKA 25, Warszawa [parafka] 2010`
olej na płótnie
40 x 30 cm
pastel
41 x 31 cm
pastel na papierze
40 x 50
[STAŻEWSKI H.]. Henryk Stażewski.
Warszawa 1965. Biuro Wyd. "Ruch". 16d podł., s. [2], tabl. 9. oryg. etui kart. (Stan bardzo dobry. Wstęp W.Starzewskiego, dziewięć barwnych reprodukcji wklejonych w kartonowe okł. Ilustr. na etui J.Stannego)
Kolorowe chili wśród innych - para prac, 2008
piórko, tusz, akwarela, papier, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: 2008/ MHajnosz
gwasz na papierze
50 x 60 cm
2004
piórko, tusz, papier,
63 x 49 cm;
sygn. p. d.: EROTYK / 2008 / MHajnosz