JANISCH Jerzy (1901-1962)
Kompozycja (dwie postacie), ok. 1938
gwasz / tektura
53 × 43 cm w świetle oprawy
sygnowany śr.d.: janisch
cena wywoławcza: Wykup abonament
JANISCH Jerzy (1901-1962)
gwasz, tempera, papier naklejony płótno; 98x122 cm
*droit de suite
JANISCH Jerzy (1901-1962)
Kościół na Skałce w Krakowie, 1944 r.
pastel, ołówek/papier, 21,5 x 29 cm (w świetle ramy)
sygnowany i datowany l.g.: 'janisch 944'
opisany na odwrociu
JANISCH Jerzy (1901-1962)
akwarela, gwasz, papier; 14 x 20,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Janisch - słabo czytelnie.
JANISCH Jerzy (1901-1962)
gwasz/papier,
68 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p. d.: `Janisch 54`
JANISCH Jerzy (1901-1962)
gwasz, tektura, 53 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: Janisch
JANISCH Jerzy (1901-1962)
JANISCH Jerzy (1901-1962)
kolaż na tekturze,
29 x 44 cm,
na odwrocie odręczny napis p.d.: "Jerzy Janisch mal. r. 1958."
JANISCH Jerzy (1901-1962)
JANISCH Jerzy (1901-1962)