BARBEDIENNE Ferdinand (1810 – 1892)
brąz złocony, marmur czerwony; wys. 13,5 cm, szer. 9 cm, głęb. 13,2 cm.
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
Brąz odlewany, cyzelowany, patynowany; wys. 23 cm; podstawa 17,5 x 9,5 cm
Sygnatura ryta na podstawie: F.BARBEDIENNE. FONDEUR; od spodu wybite 719; N
Brąz, wys. 41, podstawa 16 x 18 cm
Sygnowana na cokole: F. BARBEDIENE. FONDEUR; na spodzie wybite: 602
Brąz; wysokość 36,8 cm
Sygnowana: F. BARBEDIENNE FONDEUR oraz stempel Reduction Mechanique A. COLLAS BREVETE
brąz,
wys.: 24 cm
brąz złocony, podstawa - biały marmur
sygnowany: `F. BARBEDIENNE`
Brąz patynowany;
wys. 39 cm, szer. 52 cm.
Sygn. na podstawie: F. BARBEDIENNE FONDEUR
Brąz; wysokość 36,8 cm
Sygnowana: F. BARBEDIENNE FONDEUR
oraz stempel Reduction Mechanique A. COLLAS BREVETE