CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
akryl, płótno, 70 x 50
cena wywoławcza: Wykup abonament
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
olej, płótno, 51x46 cm
sygn. na licu, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI “CISZA”
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
akryl, płótno, 100 x 120 cm
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
olej, płótno, 51x46 cm
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
olej, płótno, 51x46 cm
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
akryl, płótno, 60x60 cm
sygn. p.d.: J.Cichecki, opisany na odwrocie: JERZY CICHECKI "MIASTO GRY"
CICHECKI Jerzy (ur. 1932)
linoryt
48x32.5 (w świetle passe-partout )
sygnowany,datowany p.l.d.