PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno, 100 x 65 cm
sygnowany l.d.: ‘L. PATALITA’
opisany na rewersie: ‘L. PATALITA | 1997’ i na blejtramie: ‘AKT Z DRAPERIĄ | 100 x 65 | L. PATALITA 1998 | DRAPET NUDE L. PATALITA’
na rewersie nieczytelne stemple wywozowe
cena wywoławcza: Wykup abonament
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: L. PATALITA;
na odwrocie na płótnie oraz na blejtramie opisany: L. PATALITA 2012, ZAJEZDNIA II 50 X 35 / L. PATALITA 2012
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 30 x 35 cm,
sygn. l.d.: L. Patalita, na odwrocie 2004
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 75 x 85 cm,
sygn.l.d.: L. Patalita, na odwrocie 2012/2013
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 50 x 40 cm,
sygn. l.d.: L. Patalita
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 30 x 24 cm,
sygn. l.d.: L. Patalita
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, wym. 18x13 cm
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno,
35 x 25cm,
sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno,
30 x 40 cm,
sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno
33 x 25 cm
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Dziewczynka na krzesełku, 2005 r.
olej/płótno, 30 x 24 cm, sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno,
40 x 50 cm,
sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno, 50 x 47 cm, sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 79 x 100 cm;
sygn. i dat. l.g.: L. PATALITA 87;
na odwrocie napis autorski
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej, płótno, 24 x 45 cm;
sygn. l.d.: L. PATALITA;
na odwrocie napisy autorskie
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno, 35 x 25 cm, sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno, 24 x 45 cm, sygn.
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
Dziewczynka z kapeluszem, 2004
olej na płótnie,
wymiary: 90 x 45 cm,
sygn. l.d.: L. Patalita, oraz sygn., tyt. i dat. na odwrocie
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
PATALITA Lucyna (ur. 1955)
olej/płótno,
24 x 35 cm,
sygn.