MISIAK Leszek (ur. 1943)
pastel, papier, 34 x 49 w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: M, opisany na odwrociu: LESZEK MISIAK/2014/50 X 70/PASTEL OIL
cena wywoławcza: Wykup abonament
MISIAK Leszek (ur. 1943)
tempera, olej, płótno; 95x65 cm, sygnowany p.d.: "M"; sygnowany i opisany na odwrocie: "LESZEK MISIAK | "NIEBO I ZIEMIA" | 2005 | 95x65 cm | TEMPERA, OLEJ"
MISIAK Leszek (ur. 1943)
tempera jajowa
70 x 50 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
tempera jajowa
50 x 70 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
gwasz, tempera
62 x 48 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. .d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1992;
napisu dołu: Niebo i ziemia;
na odwrocie napis: LESZEK MISIAK / "NIEBO I ZIEMIA" / 1992
MISIAK Leszek (ur. 1943)
pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1990;
napis u dołu: Niebo i ziemia;
na odwrocie nalepka z opisem pracy
MISIAK Leszek (ur. 1943)
pastel, papier; 69 x 49 cm;
sygn. p. d: Leszek Misiak;
dat. l. d.: 1992;
napisu dołu: Niebo i ziemia;
MISIAK Leszek (ur. 1943)
olej, tempera/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M.`
sygnowany, datowany oraz tytuł autorski na odwrociu
MISIAK Leszek (ur. 1943)
olej, tempera na płótnie
80 x 100 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
pastel olejny
50 x 70 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
akryl, płótno,
105 x 83 cm;
sygn. p. d.: Leszek Misiak 1989
na odwrocie opis autorski
MISIAK Leszek (ur. 1943)
MISIAK Leszek (ur. 1943)
tempera, olej
100 x 80 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
PASTEL OLEJNY
50x70
2008
MISIAK Leszek (ur. 1943)
technika mieszana, olej, karton, 60,5 x 43 cm (w świetle oprawy); sygn. p.d.: L. Misiak (ołówkiem)
MISIAK Leszek (ur. 1943)
technika mieszana, olej, karton,
60,5 x 43 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: L. Misiak (ołówkiem)
MISIAK Leszek (ur. 1943)
obraz, olej/ płótno, 95 x 65 cm, 2005
Misiak Leszek - ur. 1943. Prof., prowadzi Pracownię Malarstwa na Wydziale Malarstwa.
MISIAK Leszek (ur. 1943)
tempera, olej na płótnie,
73x92 cm
MISIAK Leszek (ur. 1943)
akwarela, tempera/papier,
47 x 36cm