IWIN Krzysztof (ur. 1974)
cena wywoławcza: Wykup abonament
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
Portret Wstrętnego Pryszczatego Kocura, 1999
olej na płótnie, 79,5 x 70 cm
sygn. p.d.: litera "K" w kwadracie `99
l.d.: "Portret wstrętnego pryszczatego kocura"
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
olej na płótnie, 80 x 70 cm, sygnowany p.d. monogramem artysty, rok 99, l.d. tytuł obrazu
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
olej na płycie, 55,5 x 24,5 cm
rama autorska
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
olej na płycie, 54,5 x 45 cm (z ramą autorską), sygnowany p.d. monogramem artysty
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
akryl na płycie, 100,5 x 70 cm, sygnowany p.d.: "K. IWIN 2000"
na odwrocie nalepka identyfikacyjna, rama autorska
IWIN Krzysztof (ur. 1974)
akryl na płycie pilśniowej,
49 x 30 cm
na odwrocie nalepka identyfikacyjna, rama autorska.
IWIN Krzysztof (ur. 1974)