AUTOR nieznany (XIX w.)
Widok na Pióromont i Kościół Ś. Rafała w Wilnie
litografia/papier, 22 x 31 cm (zadruk)
opisany ołówkiem p.d.: 'gr js'
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nieznany (XIX w.)
Portret Napoleona Bonaparte, lata 30. XIX w.
staloryt/papier, 60,5 x 49,2 cm (arkusz)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
Madonna z obrazu Zaślubiny Marii
wg Rafaela Santi (1483-1520)
niesygnowany
litografia
19.4x15.4
AUTOR nieznany (XIX w.)
Olej, płótno
60,5 x 81 cm
Niesygn.
AUTOR nieznany (XIX w.)
niesygnowany
olej, tektura
19x14.5 (owal)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)
niesygnowany
olej, płótno, 75.5x100 cm
AUTOR nieznany (XIX w.)
gwasz na kości słoniowej,
owal, 4,9 x 4,4 cm,
sygnowany p.d. nieczytelnie [cyrylicą]
AUTOR nieznany (XIX w.)
Dziewczyna w koronkowym czepcu
marmur, podstawa drewniana, wysokość: 37cm
AUTOR nieznany (XIX w.)
olej, płótno dublowane,
wym.: 110,5 x 72,5 cm
AUTOR nieznany (XIX w.)
akwarela/papier, 17 x 13 cm (w świetle oprawy)
AUTOR nieznany (XIX w.)
PORTERT DZIEWCZYNY W FOTELU, 1889
Olej, płótno;
46 x 35 cm
Sygnowany p. d.: monogram wiązany O J 1889
AUTOR nieznany (XIX w.)
Sygnowana u dołu: "Geo. Zobel. Sculpt"
Litografia/papier, 52 x 37 cm
AUTOR nieznany (XIX w.)
AUTOR nieznany (XIX w.)