CHODKOWSKI Wacław (1878 Kozienice - 1953 Warszawa)
olej/tektura, 28,5 x 37,5 cm
sygnowany p.d.: 'W. Chodkowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 50 x 70 cm, sygn. p.d.: WChodkowski
olej, płyta, 37,5 x 21,5 cm, sygn. i dat. p.d.: W. Chodkowski / 1913?
olej, tektura, 47 x 34 cm, sygn. i dat.: W. Chodkowski, 1938
Kwitnąca gałązka jabłoni, 1932 r.
olej, tektura, sygn. i dat. p.d.: W.Chodkowski / 1932
olej, tektura, 42 x 33,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: W.Chodkowski / 1943 r
Widok z okna pracowni przy ul. Walecznych w Warszawie, 1949 r.
olej/tektura, 32,5 x 45 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'W. Chodkowski 08 IX 1949'
olej, deska, 33 x 19 cm,
sygn. p.d.: W. Chodkowski / 1920
Sadzawka w Ogrodzie Saskim, 1931
olej, płótno naklejone na tekturę,
wym. 35 x 25,5 cm,
sygn. i dat. p.d.: W. Chodkowski 1931
olej/tektura, 35 x 47,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `W. Chodkowski 1932`
Estymacja: 2 500 - 3 500
olej, płótno; 48 x 35 cm;
sygnowany po prawej stronie u dołu: W. Chodkowski
Sadzawka w ogrodzie saskim, 1931
olej, płótno naklejone na tekture, 35 x 25,5 cm
sygn. p. d.: W. Chodkowski 1931
"Dziewczynka w rogatywce", 1918 r.
olej/płótno,
36 x 39 cm
sygnowany i datowany p. d.: `W. Chodkowski 1918`
ESTYMACJA 4 000 - 6 000
Widok Placu Zamkowego w dzień świąteczny
olej, tektura, 45,5 x 33,5 cm;
sygn. p.d .: W. Chodkowski
olej, płótno, 36 x 24 cm;
sygn. p. d.: W Chodkowski / 1916
Obraz w oryginalnej, autorskiej oprawie. Zapewne portret syna artysty.
Chłopczyk z laurką i kwiatami, 1912
olej, płótno, 33 x 21 cm;
sygn. p. d. monogramem wiązanym: WC / 1912.
Zapewne portret syna artysty.
olej, płótno,
36 x 24 cm;
olej, płótno,
33 x 21 cm;
Zapewne portret syna artysty.
olej, płótno, 36 x 24 cm;