SLEZKIN Michał (ur. 1960, Warszawa)
olej/płótno, 30 x 45 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'I DIDN'T | DREAM | ANYTHING | Michał Slezkin | 2018'
cena wywoławcza: Wykup abonament
Maski i Paski z cyklu Notes by the way, 2016/17 r.
kolaż, technika mieszana/papier, 73 x 102 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MASKI I PASKI / MASC & STRIPES | NOTES BY THE WAY | 73 x 102 cm | 2016/2017 | MICHAŁ SLEZKIN'
tusz, akwarela, papier, 29,7 x 21 cm,
sygn. p.d.: Michał Slezkin 2018
sygn. p.d.: MSlezkin 19.11.2018
tusz, węgiel, papier, 29, 7 x 21 cm,
sygn. l.d.: MSlezkin 19.11.2018
Entanglement z serii Łuki i Linie, 2017 r.
olej/płótno, 150 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘ENTANGLEMENT | LINES AND CURVES SERIES | 2017 | Michał Slezkin | 80 x 150 | oil on canvas’
z cyklu Wiek strachu
olej na płótnie
50x55cm
2018
olej/płótno, 150 x 240 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: ‘”VERTIGO 09” | - MICHAŁ SLEZKIN | 2018 | OIL ON CANVAS | 150 x 240 cm | MSlezkin’
olej/płótno, 140 x 200 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"UNDERGROUND" | INNERSPACE SERIES | 2017 | 130 x 200 cm | MICHAŁ SLEZKIN | MSlezkin'
Maski i Paski z cyklu Notes by the Way, 2016/2017
technika mieszana; 73x102 cm
sygnowany p.d.: "MASKI I PASKI / MASK & STRIPES | NOTES BY THE WAY | 73X102 CM | 2016/2017 | Michał Slezkin"
olej, płótno, 100 x 190 cm
olej, płótno, 110 x 110 cm
opisany i sygnowany na odwrocie: Michał Slezkin/ "Sweetie" 2015
Szkło żaroodporne, wolnokształtowane na gorąco; wys. 56,5 cm
Stan zachowania: spękania technologiczne.
ODZNAKA Delegata na Zjazd Deputowanych Narodowych ZSRR
Metal srebrzony, emalia czerwona; 37 x 28 mm
Znakowana: znak nieczytelny.
Na odwrocie grawerowany numer: 06 459
Załączona legitymacja.
Metal srebrzony, emalia czerwona; 37 x 28 mm; zapięcie agrafkowe
Znakowana: znak nieczytelny.
olej, płótno, 50x73 cm
z cyklu Biorytm, Proverb, 2004
tempera, płótno,
55x38 cm