BARYLSKI Wojciech
Gdańsk - Stary Port nad Motławą, 1954
Akwaforta; wym.: 159 x 247 mm; sygn. oł. p.d.: W. Barylski. 1954., tyt. i techn. l.d.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BARYLSKI Wojciech
Drzeworyt;
średnica: 200 mm;
sygn. oł. p.d.: "Indyki" drzeworyt - W. Barylski 1956.
BARYLSKI Wojciech
Akwarela, karton;
wym.: 44,7 x 31 cm;
sygn. długopisem p.d.: W. Barylski 91.
BARYLSKI Wojciech
Akwaforta; wym.: 242 x 207 mm; sygn. oł. p.d.: Wojciech Barylski 1954, l.d. tytuł, technika i numer egz. 20/50.
BARYLSKI Wojciech
Pastel, papier; 37,5 x 57,5 (w świetle oprawy)
Sygnowany ołówkiem l. d.: W. Barylski | 1980
BARYLSKI Wojciech
BARYLSKI Wojciech
BARYLSKI Wojciech
BARYLSKI Wojciech
BARYLSKI Wojciech
BARYLSKI Wojciech
Akwarela, karton, 41 x 61 cm; (w św. oprawy)
Sygn. p.d.- W. Barylski 88