BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
olej/tektura, 53 x 75 cm
sygnowany p. d.: `Bąkowski`
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
Główka (Dziewczyna ze słonecznikami)
pastel/papier, 66,5 x 48,5 cm
sygnowany p. d.: `Bąkowski`
na odwrocie papierowa naklejka: `Salon Sztuki | Kraków, Szpitalna 40. - Telefon 2486 | (naprzeciw teatru miejskiego)| Autor: Bąkowski | Tytuł: `Główka | Rodzaj: pastel`
BĄKOWSKI Jan (1872 - 1934)
Portret Ferdynanda Rudnickiego
Olej, płótno, 116,5 x 80,5 cm;
Z tyłu napisy