SKORUPKA Szczepan (1903 - 1997)
olej, sklejka; 35,5 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Sz. Skorupka;
na odwrocie nalepka autorska z opisem obrazu.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura; 48,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: Sz. Skorupka - 66.
Na odwrocie napis.
olej, płyta, 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ. Skorupka 1971.
olej/płyta, 38 x 49,5 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Sz. Skorupka 63'
olej/płótno, 60 x 77 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Sz. Skorupka 1986'
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Szczepan Skorupka 1986'
olej, tektura; 49,5 x 74,5 cm (świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka 1969.
Olej, płótno; 57 x 75 cm
Sygnowany p.d.: Sz. Skorupka 1965
Olej, płótno; 56 x 78 cm
Sygnowany p.d.: Sz. Skorupka 1978
olej, płótno naklejone na płytę; 28,5 x 37 cm;
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorupka 1982.
Zima - Przed zachodem słońca, 1982 r.
olej, płótno, 56 x 75 cm,
sygn. i dat. p.d.: Sz.Skorupka 1982, na odwrocie dopisek autorski Szczepan Skorupka / Przed zachodem słóońca
olej, tektura, 34 x 43 cm,
sygn. i dat. p.d.: Sz. Skorupka 1976
olej, płótno naklejone na tekturę, 21 x 30 cm,
sygn. i dat. p.d.: Sz.Skorupka 1982
olej/płótno, 90,5 x 120,5 cm
sygnownay i datowany p.d.: 'Sz. Skorupka | 1989'
opisany na odwrociu: 'Szczepan Skorupka I 1989'
olej, płótno, 57,5 × 75,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Sz. Skorpuka 1989
na odwrocie: szczepan skorupka 1989
olej, dykta; 75 x 61 cm;
sygn. i dat. p. d.: S. Skorupka 1940
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
56.5x75
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
49x62.5
Olej, płyta spilśniona; 27 x 36,5 cm
Sygnowany p.d.: Sz. Skorupka 1980
Na odwrocie napis ołówkiem: N 1 Ścieżka od rzeki Świdra (zima); nalepka Spółdzielnia Pracy Artystów Plastyków "PLASTYKA" z opisem pracy.