GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
Odznaczony, ilustracja satyryczna
akwarela, tusz/papier, 26,2 x 33,2 cm
sygnowany ś.d.: 'Gawłowski'
cena wywoławcza: Wykup abonament
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
Bez tytułu, ilustracja satyryczna
akwarela, tusz/papier, 27 x 32,5 cm
sygnowany p.d.: 'Gawłowski'
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
2 ilustracje do felietonów Zbigniewa Mikołejko publikowanych w Wysokich Obcasach
technika mieszana, papier, sygn.
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
szkic, piórko, 35 x 50 cm, 2002r.
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
piórko, papier;
35 x 50 cm
Szkic wystawiony na licytację na rzecz Fundacji Sue Ryder
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
piórko
50 x 35 cm
Obiekt został wystawiony na licytację
na rzecz Fundacji Sue Ryder - więcej o fundacji w dodatkowych informacjach
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)
GAWŁOWSKI Jacek (ur. 1957 r.)