BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Olej, płótno, 50x70 cm,
sygn. l.d.: Bienias. Na odwrocie data 1994 r.
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Monotypia na papierze z jedwabiu, 41,5x41 cm,
sygn. na odwrocie: Grzegorz Bienias Palimpsest - zamiast pointy.
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akryl, płótno, deska; 27,5 x 32,5 cm;
na odwrocie opis autorski: PALIMPSEST / BIENIAS / "ERRATA" / STA 31
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akwaforta/papier, 52,5 x 68 cm, (w świetle passe-partout)
u dołu opisany ołówkiem" 1 10 Oczekiwanie akwaforta Bienias`
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Akryl, olej, płótno, 45 x 45 cm,
sygn na odwrocie: Bienias "Pożegnanie" akryl, olej, płótno, 45 x 45, 2005 r. str. 23 / katalog.
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
Akryl, płótno; 80 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Bienias
Opis autorski na odwrocie
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akwaforta/papier, 9,5 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
u dołu: `1/2 "Przy stole" Bienias`
Estymacja: 400 - 600
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akwaforta/papier, 28 x 36 cm
u dołu: `E A Bienias Narcyz akwaforta`
Estymacja: 400 - 600
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akryl, płótno, 73 x 85,5 cm;
sygn. l.d.: Bienias; na odwrocie napisy autorskie
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
grafika, akwatinta E/A, 60 x 80 cm, 2005
Bienias Grzegorz - ur. 1958. Prof. ASP, prowadzi Pracownię Rysunku na Wydziale Malarstwa.
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)
akryl, olej, dykta, 60 x 72 cm;
sygn. p.d.: Bienias;
na odwrocie napis autorski: GRZEGORZ BIENIAS / 31-137 KRAKÓW / H. SIEMIRADZKIEGO 15/5 / "KOMPOZYCJA" / AKRYL (OLEJ) 70 x 59
BIENIAS Grzegorz (ur. 1958)