KILANOWICZ-BARECKA Grażyna (ur. 1955)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. p.d.: GKilzBar
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. l.d.
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.
akryl, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. l.d.
akryl, płótno, 60 x 90 cm, sygn. p.d.
akryl, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie
70 x 70 cm
suchy pastel/karton, 18 x 26 cm, sygn.
akryl na płótnie
60 x 90 cm
akryl na płycie
70x70cm
2007
olej, płótno, 81,5 x 65 cm,
sygn. p. d.: G. Kilanowicz82
Z cyklu Czerwona Ziemia
płyta, struktura akryl
70,5x 70,5 cm
2005
wymiary : 90x90cm
technika : własna (płyta, struktura, akryl)
rok powstania: 2005