KRZYSZTOF Bronisław (ur. 1956r.)
brąz patynowany na czarno, podstawa metalowa
wys. 46 cm
sygn. na odwrocie (lewa noga): B K | 20 17 R 1/2
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej i akryl na płótnie 140x90 cm
Opisany na odwrocie: Krzysztof Witkowski 2014 Melancholia
fotografia cyfrowa, odbitka hahnemuehle Photo Rag Pearl 320, 5/5, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno; 79,5 x 80 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: MROŹNY/ PORANEK 2014 R/ KP
oraz dalej powtórzona sygnatura: Patalas K
Rysunek i kredka
100 x 70 cm
2009
brąz patynowany, kamień,
wysokość: 34 cm
KOBIETA W ZIELONEJ SUKNI, 2003
brąz patynowany na podstawie marmurowej,
wysokość 64 cm (bez podstawy),
sygnowany "B. K / 2002 / N: 1" (z tyłu, na dole sukienki)
STUDIUM DO RZEŹBY ZNAK 1998 r.
Ołówek na papierze 70 x 50 cm
Sygnowany p.d. - "Bronisław Krzysztof / 1998"
Brąz, wys. 67 cm
Sygnowany z prawej strony u dołu - "B K / 98"