DUDA Miron (1893 Nowy Sącz – 1950 Pruszków k. Warszawy)
olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany l.d.: 'M. Duda'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 38 x 46 cm
sygn. l.d.: M Duda
pastel, papier, 36,5 x 28 cm,
sygn. p.d.: M. Duda
olej/płótno, 50 x 61 cm
sygnowany l.d.: 'M. Duda'
akwarela, papier; 20,7 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: M. Duda.
olej/płótno, 55,5 x 46 cm
sygnowany l.d.: 'M.Duda'
olej, płótno, 50 x 61 cm
sygn. l.d.: M. Duda
gwasz, karton, 20 × 30 cm w świetle p-p,
na odwrocie opisany: Duda Miron
olej/tektura, 18,5 x 25 cm
sygnowany p.d.: `M.Duda`
Estymacja: 1 800 - 3 000 zł
Pastel, papier; 21 x 30 cm ( w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: M. Duda
Na odwrocie nalepka nalepka Departamentu Twórczości Artystycznej Ministerstwa Kultury i Sztuki z 1948 r. z opisem pracy
olej, tektura, 33,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: M. Duda / 930
olej, tektura, 33,5 x 49 cm;
sygn. l. d.: M. Duda / 930
Olej, płótno; 46,8 x 64,5 cm
Sygnowany czerwonym olejem l. d.: M. Duda 921
Olej, płótno; 58,2 x 73,5 cm
Sygnowany p. d.: M. Duda | 922
Z cyklu: Zawody narciarskie w Zakopanem, 1924
pastel, kredka, papier,
wym.: 45 x 32 cm
sygn. l.d.: M. Duda 1924