HAYDER Fryderyk Antoni (1905 Przemyśl -1990)
gwasz, papier, 69 x 48 cm
sygn. l. d.: F. Hayder. 75
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, akwarela, papier,
48,5 × 68 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. l. d.: F.Hayder. 75
Olej, papier; 49 x 69 cm w świetle ramy
Sygnowany p. d.: F. Hayder
Martwa natura z białym dzbankiem, 1948
olej, tektura; 39 x 47 cm;
sygn. i dat. l. d.: F. Hayder 1948
olej, płótno naklejone na sklejkę; 42 x 56 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder;
na odwrocie napis tuszem: F. Hayder./ "Zagroda"-1939 oraz nalepka z odręcznym napisem tuszem: Fryderyk Hayder/ "Mazowiecka zagroda" 1939/ ol. / pł. / skl. 42 x 56 cm/ wł. D. Dąbrowski.
gwasz, karton; 48 x 68 cm ( w świetle oprawy);
sygn. l. d.: F. Hayder 71.
Martwa natura z butelką, 1967 r.
gwasz, karton, 68,5 x 48,5 cm,
sygn. l. d.: F.Hayder 67
olej, tektura; 51 x 40 cm;
sygn. p. d.: F. Hayder 71
olej, płyta; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: F. HAYDER.
Olej, płótno, 49 x 69 cm,
sygn. l.d.: F. Hayder 71
olej, tektura; 39 x 47 cm;
sygn. l. d.: F. Hayder;
na odwrocie napis tuszem: F. Hayder./ "Zagroda"-1939 oraz nalepka z odręcznym napisem tuszem: Fryderyk Hayder/ "Mazowiecka zagroda" 1939/ ol. / pł. / skl. 42 x 56 cm/ wł. D. Dąbrowski
gwasz, karton, 48 × 68 cm w świetle passe-partout
sygn. i dat. p. d.: F. Hayder 69
Olej, płyta pilśniowa, 83 x 83 cm,
sygn. p.d.: F. Hayder 75.
Martwa natura z białym dzbankiem, [1948]
olej, tektura; 39 x 47 cm;
Widok na katowicki Spodek i Pomnik Powstańców Śląskich, 1973
olej, płyta, 69,5 x 99,5 cm,
sygn. l.d.: F. Hayder. 73
*opłata droit de suite