WARULIK Włodzimierz (ur. 1953r.)
olej, płótno, 100 x 110 cm
sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie,
30 x 40 cm
akryl, płótno
100 x 110 cm;
sygn. l. d.: Warulik;
akryl, płótno, 85 x 73 cm;
na odrwocie autorski opis obiektu
akryl, płótno,
110 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Warulik `08
opis autorski na odwrocie: "ŁYŻWIARKA" / acryl 110 x 130 cm/ Warulik, 2008r. / WŁODEK WARULIK / PL
Akryl, płótno
61x50 cm
akryl, płótno, 110 x 100 cm;
sygn. l.d.: Warulik,
na odwrocie opis autorski
akryl, płótno, 110 x 100 cm,
sygn. l.d.: Warulik, na odwrocie opis autorski
akryl , płótno, 100 x 110 cm;
dat. i sygn. na odwrocie: 2005/ WŁODEK WARULIK
akryl , płótno, 100 x 110 cm;
dat. i sygn. na odwrocie:
2005/ WŁODEK WARULIK
akryl, płótno, 90 x 80 cm;
sygn. l.d.: Warulik;
na odwrocie napisy autorskie: BŁĘKITNY PRZYPŁYW" / akryl 90 x 80 cm 2005 r. / Warulik / WŁODEK WARULIK / PL
akryl, płótno, 100,5 x 110 cm;
sygn. z lewej: Warulik;
na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno, 90 x 100 cm,
sygn. l.d.: Warulik; opisany na odwrocie:
"DWIE KROWY" 2004 r. / akryl 90 x 100 cm
/ WŁODZIMIERZ / WARULIK / PL
akryl, płótno,
90 x 100 cm;
sygn. p.d.: Warulik, opisany na odwrocie
akryl, płótno,
100 x 110 cm;
sygn. l.d.: Warulik;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
akryl, płótno
54 x 65 cm;
sygn. l.d.: Warulik, na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. l.d.: Warulik;
na odwrocie napisy autorskie
akryl, płótno,
54 x 65 cm;
sygn. l.d.: Warulik. Na odwrocie napisy autorskie.