ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
olej/płyta, 40 x 30 cm
sygnowany i datowany u dołu kompozycji: 'J. Aniserowicz | 64'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela/papier, 24 x 18,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: '92 | Jan Aniserowicz'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela, gwasz/papier, 28,5 x 9,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: '84 r | Jan Aniserowicz'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
Czas zmienia wszechrzeczy niezależnie od protestów zsiniałych do bólu
gwasz/papier, 28,6 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'JAN ANISEROWICZ'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
Akwarela, papier; 23,5 x 14 cm
Sygnowany p.d.: 87 | Jan Aniserowicz; na odwrocie dedykacja autorska dla Mieczysława Ptaśnika
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela/papier, 23 x 14,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'JAN ANISEROWICZ 86'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
Akwarela, gwasz, papier; 23,5 x 19 cm
Sygnowany l.d.: Jan Aniserowicz
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela/papier, 25 x 20 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Jan Aniserowicz 86'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
olej/płótno, 82,5 x 63 cm
sygnowany i datowany p.d.: '78 | Jan Aniserowicz'
opisany na odwrociu: 'JAN ANISEROWICZ | TYT. "WSPOMNIENIE" | WYM. 83X63 cm. | OLEJ, PŁÓTNO | 1978 r'
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela/papier, 24 x 18,5 cm
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
akwarela, papier, 20,8 x 20,8 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jan Aniserowicz
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
Kompozycja z postacią, 1986 r.
akwarela/papier, 25 x 20 cm
sygn. p. d.: `Jan Aniserowicz 86`
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
olej na płótnie, 49 x 38 cm, 2000r.
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
olej na płótnie, 56 x 30 cm,
sygnowany p.d. "Jan Aniserowicz 88"
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
Kompozycja III: Koncert Brandenburski J. S. Bacha 1986
olej, płótno, 101 x 101 cm; sygn. p.d.: Jan Aniserowicz, na odwrocie nalepka wystawowa
ANISEROWICZ Jan (1929 - 2007)
olej, sklejka, collage,
46,4 x 62 cm;
sygn. i dat. p. d. - J. Aniserowicz 66