ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej/tektura, 27 x 35 cm
sygn. p.d.: E. Elster
na odwrociu napisy: 1) Elster Erwin/1887-1977/ASP Kraków 1912 r. 2) Na podwórku
cena wywoławcza: Wykup abonament
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej/tektura, 27 x 35 cm
sygn. p.d.: E. Elster
na odwrociu napisy: 1) Elster Erwin/1887–1977/ASP Kraków 1912 r. 2) Na podwórku
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej, tektura, 27 x 35 cm,
sygn. E.Elser
* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Łodzie w porcie - Motyw francuski, ok. 1930
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
35 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Elster.
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ołówek, papier, 37,5 × 42 cm w świetle passe-partout
sygn. u dołu: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Akwarela, papier, 35 x 47,5 cm,
sygn. l.d.: E. Elster, p.d.: Krzemieniec Domy Bliźniacze 20 lipca 1926.
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Akwarela, tusz, papier, 35 x 47,5 cm,
sygn. l.d.: Elster, p.d.: Krzemieniec ... 1926
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
olej, płótno; 56 x 74,5 cm;
sygn. l. d.: Erwin Elster (końcówką pędzla);
na odwrocie, na krośnie powtórzona sygnatura: Erwin Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier naklejony na tekturę,
14 x 20,2 cm;
sygn. p. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, ołówek
35 x 44,3 cm (w świetle passe-partout)
sygn. l.d.: EElster (inicjały wiązane)
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier, 61,5 × 44 cm w świetle passe-partout;
sygn. śr. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
sygn. l.d.
akwarela, papier
49.5x57.5 (w świetle passe-partout )
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
Akwarela, papier, 57 x 85 cm,
sygn. p.d.: Sromowce 1921 E. Elster; l.d.: Fusiu Kochana! Erwin
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
sygn. l.d.
akwarela, papier
62.5x46 cm (w świetle passe-partout )
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier,
61,5 × 44 cm w świetle passe-partout;
sygn. śr. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
pastel, akwarela, papier, 30 × 20 cm w świetle passe-partout
sygn. p. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier, 20 × 22,5 cm w świetle passe-partout
sygn. l. d.: Elster
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
akwarela, papier, 25 × 28 cm
w świetle-passe-partout
sygn. p. d.: Elster
1 400 - 1 600 zł
ELSTER Erwin (1887 - 1977)
ołówek, papier,
43 × 52 cm
sygn. środ. dół: Elster
1 500 - 2 000 zł